AC-USA HDX 700i XT

Nový produkt

S Arctic Catem HDX nemá práce žádnou šanci. S největší variabilní korbou, největšími úložnými prostory, tažnou silou 680 kg a špičkovým podvozkem FOX bude i těžká práce snadná. Arctic Cat HDX v novém přitažlivém designu je ultimativní pracovní stroj, s motorem 700 ccm a výškově stavitelným volantem dokonale připravený pro nejtěžší pracovní výzvy. Užitečná hmotnost je obrovská, stejně jako sklápěcí variabilní korba. Velké úložné prostory na bocích a v přední kapotě pojmou vše co při práci potřebujete, tři místa v kabině jsou k nezaplacení, když vaše práce vyžaduje pár rukou navíc.

Více informací

429 990 Kč s DPH

Více informací

Motor 700 EFI

Sílu na rozdávání má kapalinou chlazený čtyřventilový motor 700 H1 695 ccm EFI, robustní jednoválec H1 s obrovskou tažnou silou a velkým točivým momentem vyráběn v továrně v St. Cloud v USA. Elektronické vstřikování paliva zajišťuje nízkou spotřebu, čisté spalování, okamžitou reakci na plyn, optimální složení směsi nezávisle na nadmořské výšky a spolehlivé startování při každé teplotě.
 
 
 
 
 

Špičkový podvozek FOX

HDX ™ je připraven pro nejtěžší práce. A těžké náklady vyžadují pružení, které svou roli zvládá. Špičkové jízdní vlastnosti dává Arctic Catu HDX vynikající pružení FOX FLOAT ®. Přední pérování je perfektní, ale zadní pérování vás doslova nadchne: je-li třeba, zadní jednotky FOX FLOAT ® vám umožní zvýšit tlak vzduchu pro větší pohodlí jízdy. Plně nezávislé zavěšení všech kol poskytuje 254 mm zdvihu a 254 mm světlé výšky pro maximální prostupnost terénem. Těžká práce nebo víkendové ježdění - pro Arctic Cat HDX žádný problém.
 
 
 

Posilovač řizení

Snadné řízení is půltón na korbě a 680 kily na přívěsu. Elektrický posilovač řízení EPS s variabilním účinkem snižuje sílu potřebnou k řízení, snižuje únavu za jízdy a zároveň tlumí nárazy přenášené do volantu. Řízení tak vyžaduje minimální úsilí, a to hned jakmile otočíte klíčkem - při otáčení na místě, při jízdě krokem, přes překážky nebo s plným nákladem.
 
 
 

Kotoučové brzdy

Mohutně dimenzované hydraulické brzdy se čtyřmi kotouči a velkým průměrem brzdových pístků poskytují přesvědčivou brzdnou sílu. Brzdy s progresivním nástupem a vyváženým účinkem na přední a zadní nápravě jsou skvěle předvídatelné a bezpečně zastaví váš stroj is přívěsem nebo těžkým nákladem. 
 
 
 
 

Nákladní korba 

Klíčovou výhodou, která z Prowlera dělá dokonalý pracovní stroj, je obrovská sklápěcí nákladní korba. Naložíte na ni až 460 kg, pohodlně se na ni vejde europaleta, a pokud je náklad ještě větší, jednoduše složíte bočnice a korbu snadno během chvilky proměníte na obrovské praktické plato. A se dvěma plynokapalinovými vzpěrami je sklápění i plné korby hračka.
 
 
 
 
 
 
 

Uzávěrka diferenciálu

Jednoduše ovladatelná elektrická uzávěrka předního diferenciálu zvyšuje trakci předních kol v těžkém terénu a přitom zachovává lehkost a obratnost jszdy. Při normální jízdě s pohonem všech kol jsou přední kola poháněna přes diferenciál přední nápravy, který umožňuje, že se při zatáčení přední kola otáčejí různou rychlostí a tím zajišťuje jednoduchý a snadný průjezd zatáčkou. Zapnutí elektrické uzávěrky předního diferenciálu maximalizuje trakci v extrémním terénu, kde hrozí, že by se jedno z předních kol mohlo začít přetáčet. Síla motoru jde pak rovnoměrně na všechna čtyři kola a to vám umožní s jistotu vyjít, vyšplhat a zdolat jakoukoliv překážku. Stačí jen stisknout tlačítko na palubní desce.
 
 
 
 

Pohon 4x4

Elektricky připojitelný pohon všech kol vás dostane do míst, o kterých jste dosud mohli jen snít, umožňuje suverénní průchodnost i nejtěžším terénem. U čtyřkolek a Side-by-Side Arctic Cat si můžete vybrat mezi pohonem pouze zadní nápravy (2WD), pohonem všech kol (4WD) a pohonem všech kol se zapnutou uzávěrkou předního diferenciálu. Výhodou elektrického systému Arctic Cat je, že si pohon 4x4 můžete včas sami předem navolit podle situace, a ne jako u automatických systémů až v okamžiku, kdy už se přední kola začnou protáčet. Pohon všech kol 4x4 má výhody i v zimě, kdy si můžete svůj stroj opatřit sněžnými pásy TJD a proměnit ho tak v efektivní sněžné pásové vozidlo.

Motor

Typ motoru: čtyřdobý jednoválec, SOHC, 4 ventily, EFI
Objem: 695 ccm
Zapalování: CDI
Chlazení: kapalinové, elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka: automatická Duramatic, L/H/N/R/P, brzdění motorem
Uzávěrka př. diferenciálu: ano, elektrické ovládání
Koncový převod: kardanem

Podvozek

Zavěšení přední: nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní: nezávislá dvojitá A-ramena s příčným stabilizátorem
Pérování přední: hydraulické tlumiče, pětipolohově nastavitelné přepětí pružin
Pérování zadní: Značkové hydraulické tlumiče FOX FLOAT ®
Zdvih pérování P/Z: 254 / 254 mm
Brzdy přední: 2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní: 1x hydraulická kotoučová
Pneu přední: 26 x 9-14, Duro Kaden
Pneu zadní: 26 x 11-14, Duro Kaden

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 3277 mm
Celková šířka: 1524 mm
Celková výška: 2007 mm
Světlá výška: 254 mm
Rozvor: 2159 mm
Hmotnost bez náplní: 618,2 kg
Palivová nádrž: 31 litrů

Ostatní vlastnosti

Místa k sezení: 3
Tažná síla: 680,4 kg
Posilovač řízení: ano, s variabilním účinkem
Korba - nosnost: 453,6 kg
Korba - vnitřní rozměry: 1420 x 1050 x 260-360 mm
Tachometr / otáčkoměr: analogový / digitální

Legislativa a osvědčení

Homologace: ano

Vybavení

Výbava v ceně: 3 místa k sezení, posilovač řízení, hliníkové disky, výškově nastavitelný volant, příruční schránka, sklápěcí nákladní korba, poloha Parking, pneu Duro Kaden, homologace pro 2 osoby