AC-USA Wildcat X LTD 1000i

Nový produkt

Nejlepší sportovní side-by-side je nyní ještě dokonalejší. Wildcat X Limited, to je rychlost a obratnost dovedená k dokonalosti. Výkony a jízdní vlastnosti jsou fascinující. S motorem V-Twin 951ccm má Wildcat X Limited víc síly než zuřící bouře. S modifikovanou geometrií řízení je jízda doslova návyková. Zdokonalené brzdy přinášejí agresivnější brzdění. Wildcat X Limited - nejlepší záležitost do terénu.
Výbava verze Limited:
Atraktivní výbava Limited přináší oproti modelu X vylepšené pérování Elka Stage 5, hliníkové boční dveře, elegantní tvarovanou střechu a celohliníkové disky Beadlock s pneumatikami ITP Black Water Evolutio

Více informací

599 990 Kč s DPH

Více informací

1000 HO MOTOR - WILDCAT X

951cc, H2, kapalinou chlazený motor V-twin EFI je torzní monstrum. Rázově nastavený motor na modelech X vám zvýší výkon až na 90 koní. Elektrárna Wildcat je vybavena spalovací komorou Pentroof Hemispherical Combustion Chamber. Konstrukce je vybavena čtyřmi ventily na válec, což je klíč k vytvoření efektivnějšího spalování. K dispozici je také 2-v-1 vyladěné výfukové potrubí s keramickým povrchem a systém sání vzduchu s 50 mm tělem škrticí klapky.

INSPIROVANÝ ROPS CAGE

Nová klec ROPS na modelech Wildcat X má svůj vzhled inspirovaný závodem Baja přímo z závodních strojů používaných Robbym Gordonem. Je vyrobena z robustní trubky s dalšími předními opěrnými rameny, jejichž cílem je poskytnout maximální tuhost a pevnost řidiči, kteří požadují výkon na závodní úrovni.

KING NASTAVITELNÉ ŠOKY DUÁLNÍ RYCHLOSTI

Králové hliníkové plynové šoky zajišťují nastavitelnost komprese a přesné tlumení odskoku s osvědčeným výkonem bez blednutí.

2WD / 4WD FRONT DIFFERENTIAL LOCK

Arktičtí jezdci dávají přednost tomu, aby byli v řízení s jejich 2WD / 4WD on-the-fly. U 2WD je řízení lehké a hbité. Přejděte na 4WD a napájení je dodáváno na přední kola. Přední kola se otáčejí různými rychlostmi, zatímco úsilí řízení zůstává minimální. Pro dokonalou trakci aktivujte elektronický přední uzávěr diferenciálu a napájejte všechny čtyři kola a umožněte tak procházení, stoupání a pokračování s důvěrou.

RG PRO ZADNÍ ZAVĚŠENÍ

Zadní zavěšení RG PRO je vybaveno novým designem koncového ramene pro skutečné sledování po celé délce 16,5 palce, což zajišťuje profesionální výkon a stabilitu.

TEAM SPOJKA RYCHLÉ REAKCE

Robustní spojka TEAM® Rapid Response ™ je perfektním doplňkem ke každé variabilní převodovce (CVT) Wildcat. Díky lehkému designu, který vytváří minimální tření, je přenos výkonu bez námahy. Posuny se objevují automaticky a okamžitě v reakci na vozidlo, bez ohledu na to, jak těžce kladivem škrtíte. Jízda na.

Motor

Typ motoru: čtyřdobý dvouválec do V (V-Twin), 8 ventilů, SOHC, EFI
Objem: 951 ccm
Vrtání x zdvih: 92 x 71,6 mm
Zapalování: CDI
Chlazení: kapalinové, elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka: automatická Duramatic, L/H/N/R, brzdění motorem
Uzávěrka př. diferenciálu: ano, elektrické ovládání
Koncový převod: kardanem

Podvozek

Zavěšení přední: nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní: nezávislá dvojitá A-ramena s příčným stabilizátorem
Pérování přední: ELKA STAGE 5, nastavitelné předpětí a komprese
Pérování zadní: ELKA STAGE 5, nastavitelné předpětí a komprese
Zdvih pérování P/Z: 432 / 457 mm
Brzdy přední: 2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní: 1x hydraulická kotoučová
Pneu přední: 27 x 9-14, ITP Blackwater Evolution
Pneu zadní: 27 x 11-14, ITP Blackwater Evolution

Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 3251 mm
Celková šířka: 1626 mm
Celková výška: 1670 mm
Světlá výška: 330 mm
Rozvor: 2413 mm
Hmotnost bez náplní: 598 kg
Palivová nádrž: 33,3 litrů

Ostatní vlastnosti

Posilovač řízení: ano, s variabilním účinkem
Tachometr / otáčkoměr: analogový / digitální

Vybavení

Výbava v ceně: anatomické sedačky, posilovač řízení, hliníkové disky, metalický lak, výškově nastavitelný volant, seřiditelné pérování ELKA STAGE 5, příčný stabilizátor, příruční schránka, úložné prostory pod sedadly, pneu ITP Blackwater Evolution, disky ITP Beadlock, lakované hliníkové nárazníky, motor 1000 X, spojka Rapid Response