CAN - AM SPYDER F3 T PEARL WHITE

Nový produkt

 Spyder F3 byl stvořen pro jediný účel - aby vám přinesl dokonalé potěšení z jízdy! Díky futuristickému vzhledu, exkluzivnímu designu  ceně nebude SPYDER nikdy patřit k masově rozšířeným strojům, a právě proto s ním budete vždy jediněční - smiřte se s tím, že budete vidět!

Více informací

699 000 Kč s DPH

Více informací

Na tříkolce Spyder T odvezete větší množství zavazadel, k dispozice máte tažné zařízení, ochranný štít, Ufita stupačky a řídítka. Stroj tak máte prakticky připraven na delší výjezd bez dalších investic do příslušenství.

Motor Rotax
Rotax 1330 ACE poskytuje vysoký výkon a účinnost. Tento tříválec dodává v každém zařazeném stupni vynikající akceleraci a skvěle reaguje na plynový pedál. Efektivní vyřešen systém Vám zajistí, že na jednu nádrž můžete projít až 406 km. Jeho výhodou jsou i extrémně nízké nároky na údržbu.

6 stupňová převodovka
Systém hydraulické spojky je perfektně vyvážený a nabízí pohodlnou jízdu a skvělou spotřebu. Na výběr máte mezi manuální a poloautomatickou.

Stabilizační systém
Systém vyvíjený ve spolupráci s firmou BOSCH a inspirovaný technologií v automobilovém průmyslu. Zabezpečuje stabilizaci stroje během brzdění (ABS), kontrolu trakce (TCS), kontrolu stability (SCS).

Posilovač řízení
Elektronický systém DPS poskytuje různé úrovně intenzity účinku při manévrování v závislosti na rychlosti vozidla. A tak je manévrování bezpečné a jezdec si může pohodlně užívat řízení a jízdu.

Tlumiče SACHS Big-Bore
Tyto prémiové tlumiče s širokým průměrem vyžehlí i naše nepříjemné slovenské jámy. Jsou nastavitelné a s použitou technologií komprese poskytují jezdci jistotu v každé rychlosti.

Brembo brzdový systém
Vysoce účinné brzdy jsou speciálně navrženy pro Can-am Spyder světovým lídrem v oblasti technologických řešení brzd. Poskytují vynikající účinnost a konzistentní výkon.

Bezpečnostní systém D.E.S.S
Systém který ochrání Váš Spyder před odcizením. Bez správného klíče s příslušejícím elektronickým kódem není možné stroj nastartovat.

Ufita systém
Exkluzivní Spyder Ufita systém umožňuje snadno nastavit stupačky dle požadavků jezdce. Nechybí možnost dokoupit řídítka podle preferovaného stylu jízdy.

ECO Smart mód
Tento mód Vás rychle naučí jak jezdit co nejúspornější. Světelná indikace signalizuje nejlepší čas kdy přeřadit na jiný rychlostní stupeň, abyste měli při delších výjezdech co nejdelší dojezd.

Cenou potvrzen skvělý design

Spyder F3 vyhrál v roce 2015 Red Dot Award za výjimečný design produktu a za inovaci. Red Dot Award je celosvětová soutěž, která vybírá z velkého množství těch nejlepších designových řešení v různých kategoriích. Vítězství v ní znamená pro Can-am obrovský úspěch a z tříkolky Spyder dělá exkluzivní klenot v oblasti rekreačních strojů.

 Výbava tohoto modelu:

 - Řadový tříválcový motor ROTAX 1330 ACE

 - 6-ti stupňová sekvenční převodovka SE6 se zpátečkou

 - Brzdy BREMBO

 - ECO mode (ukazuje nejvhodnější dobu řazení pro nízkou psotřebu paliva)

 - Multifunkční 
analogovo/digitální displej

 - Přední blatníky kol s LED techonologií

 - El. výstup pro příslušeství

 - Rádio se vstupem pro iPod

 - Luxusní prošívané kožené sedadlo

 - Tempomat

 - DPS  posilovač řízení

 - Elektronicky ovládaná parkovací brzda

 - Hliníková kola

 - Přední úložný prostor 

 - Postranní integrované kufry 

                                                         Stabilizační systémy:

 EBD     - Rozděluje brzdný účinek na jednotlivá kola při brždění 

 ABS     - Antiblokovací systém kol, zabraňuje zablokování kol při brždění a umožňuje dokonalou ovladatelnost za každé situace

 TCS      - Kontrola trakce zadního kola, omezuje jeho protáčení pro perfektní ovladatelnost za jízdy

 SCS      - Vyhodnocuje příčné a podélné síly a monitoruje zvedání vnitřního předního ola v zatáčce

 VSS      - Vehicle Stability System – Stabilizační Systém 

 DPS      - Progresivní elektronický posilovač řízení

 D.E.S.S.   - Bezpečnostní digitálně kódovaný systém proti odcizení