Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator TGB Blade 1000 LT EPS 4x4 | Topštvorkolky

Domena: topmotocentrum.cz

Menu

TGB Blade 1000 LT EPS 4x4

Ročník

2022

Objem

997.00CC

Válce

2pcs

Výkon

81,67hp

Cena SK

od 10 799,00

Cena ČR

od 264 685,00CZK

TGB
Záujem o stroj

Blade 1000 LT EPS 4x4

Description

Blade 1000 LT EPS, to je obrovská tažná síla, moderní technologie a dlouholeté zkušenosti značky TGB. S největším a nejsilnějším motorem TGB a elektrickým posilovačem řízení se velmi snadno řídí, a díky nezávislému zavěšení všech kol s vysokými zdvihy vás překvapí mimořádně dobrou průchodností v terénu. Prodloužený podvozek vám dá jistotu v kopcích a stabilitu při rychlé jízdě při zachování vyhlášené ovladatelnosti krátkých modelů.

Motor V-Twin 1000 EFI
Velký dvouválcový motor dává čtyřkolce obrovské zrychlení, silný točivý moment a vysokou tažnou sílu. Elektronické vstřikování zaručuje spolehlivé starty, čisté spalování a nízkou spotřebu. Spolehlivá robustní automatická převodovka TGB je vybavená účinnou motorovou brzdou.

Elektrický posilovač řízení se třemi režimy
Elektrický posilovač řízení se třemi volitelnými režimy zmenšuje síly v řízení a ani dlouhá jízda vás neunaví. Posilovač zároveň funguje i jako tlumič rázů do řídítek, když přední kolo narazí na skrytý kámen, díru nebo pařez. Náraz vám nevyrazí řídítka z ruky, protože většinu energie nárazu pohltí posilovač.

Pohon 4x4 se dvěma diferenciály
Díky pohonu se dvěma uzamykatelnými diferenciály se Blade 1000 příjemně řídí, protože umožňuje nakonfigurovat pohon pro každý terén. Na jednu stranu poskytuje vynikající terénní průchodnost a zároveň zajišťuje kultivovanou klidnou jízdu po rovinbě a v zatáčkách.

Kotoučové brzdy na všech kolech
Výkonný brzdový systém vám dá jistotu když vezete těžký přívěs nebo při posouvání vašich jezdeckých limitů. Díky pancéřovaným hadičkám brzdy umožňují citlivé dávkování a přesnou kontrolu brzdného účinku.

Moderní osvětlení
Atraktivní LED světla pro denní svícení s integrovanými ukazateli směru zaujmou na první pohled. Společně se zadními LED světly a blikači dávají Bladu 1000 dospělý přitažlivý vzhled. A když zapadne slunce, výkonné projektorové světlomety vám spolehlivě pomohou najít cestu domů.

Multifunkční LCD displej
Přesné informace kdykoli potřebujete. Multifunkční LCD displej nabízí všechny důležité funkce jako digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, palubní hodiny, zobrazování diagnostických poruchových kódů a všechny potřebné kontrolky.

Špičková výbava
Na trhu není mnoho čtyřkolek, které by již v tak atraktivní základní ceně ještě nabízely tak bohatou výbavu jako Blade 1000 LT EPS. Již v základu nabízí elektrický posilovač řízení, atraktivní 8paprskové hliníkové disky, pneumatiky Maxxis Bighorn, chrániče rukou a páček, robustní přední nárazník, přední a zadní kompozitní nosiče, samostatné vyvýšené sedadlo spolujezdce s pohodlnou opěrkou zad, opěrky nohou pro spolujezdce, LED osvětlení, 12V zásuvku, tažné zařízení a el. naviják s vysokou tažnou silou 3000 lbs.

Features

Motor

Typ: čtyřtaktní dvouválec SOHC V-Twin, EFI
Objem: 997 cm3
Vrtání x zdvih: Ø 92 x 75.0 mm
Kompresní poměr: 10.2 : 1
Výkon: 83 k (60,9kW) / 6750 ot/min.
Chlazení: kapalinou + elektrický ventilátor

Hnací systém

Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka: automatická, CVT variátor se zpátečkou, L/H/N/R/P, brzdění motorem
Uzávěrka diferenciálu: vpředu i vzadu, s elektrickým ovládáním
EPS: elektrický posilovač řízení se třemi režimy
Koncový převod: kardanem

Podvozok

Zavěšení přední: nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní: nezávislá dvojitá A-ramena
Pérování přední: kapalinové tlumiče EVO, pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Pérování zadní: kapalinové tlumiče EVOpětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Brzdy přední: 2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní: 2x hydraulická kotoučová
Pneumatiky přední: AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadní: AT25 x 10 - 12

Rozmery a hmotnosti

Celková délka: 2330 mm
Celková šířka: 1200 mm
Celková výška: 1290 mm
Světlá výška: 295 mm
Výška sedla: 935 mm
Rozvor: 1445 mm
Provozní hmotnost: 451 kg
Palivová nádrž:   23 l

Ďalšie funkcie/Prístroje a osvetlenie

Displej:      Digitální multifunkční displej s funkcemi: otáčkoměr, rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 denní počítadla ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, zobrazení režimu posilovače, diagnostické a poruchové kódy, hodiny
Kontrolky: pohon 4x4, zařazený převod, přehřátí motoru, motorový olej, ukazatele směru, osvětlení
Osvětlení: dvojité projektorové světlomety, LED světla pro denní svícení, LED blikače, LED koncová a brzdová světla

Výbava

Elektrický posilovač řízení se třemi režimy, samostatné sedadlo spolujezdce s madly a opěrkou zad, kompozitní nosiče zavazadel vpředu a vzadu, pancéřované brzdové hadičky, atraktivní 8paprskové hliníkové disky, značkové pneumatiky Maxxis Bighorn, špičkové

Legislatíva a schválenie

Homologace pro silniční provoz: ano (řidičské oprávnění skupiny B - automobil) T3b / L7e (Euro5)
Registrační značka (SPZ) v ceně (spolu se čtyřkolkou získáte čistopis Technického průkazu)

Poznámka

Fotografie a vyobrazení čtyřkolky nemusí přesně odpovídat provedení pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu cen a specifikací bez předchozího upozornění.